شرافت پيغمبر اسلام زير پاى زنان – سینا پدرام

مندرج در ژورنال شماره ۴۰۲ (لینک به فایل پی دی اف نشریه ژورنال برای پیاده کردن روی تلفن همراه)

احمد علم‌الهدی، نماینده خامنه‌ای، گفت زنانی که در جامعه حجاب اجباری ندارند اقدامشان “ایستادگی در مقابل شرف پیامبر” است.

اين مجسمه عقب ماندگی، هر جمعه بايد ترشحات مغزى خود را با مردم به اشتراك بگذارد و از توليد اين نوع ادبيات ضد زن البته كم نمياورد. این مرتجع اسلامی به درست، رابطه سرنگونى رژيم و حجاب برگيران را دريافته است و از گفتن هیچ خزعبلى ابايى ندارد. حتى تهی مغزی مانند علم‌الهدی هم درک کرده است كه زنان ايران و اكثريت مردم ايران به هيچ خدايى بنده نيستند، شرافت پيغمبرشان كه هيچ، تمام بود و نبود دينشان را به مصاف طلبيده اند.

از سوى ديگر، خبرگزاری صدا و سیما به نقل از دادستان اصفهان، خبر داد که تفاهم‌نامه اى میان سپاه پاسداران، دادگستری، و ستاد امر به معروف و نهی از منکرِ این استان امضا شده است تا مشترکا علیه “كشف حجاب” برخورد شود. هفته گذشته هم رادان برای زنان در مورد نداشتن حجاب اجبارى خط و نشان كشيده بود.

ابعاد حجاب برگيران در ايران به حدى هست، كه لرزه به پايه هاى لرزان رژيم اسلامى انداخته است و اين تلاش اجتماعى در راستاى انقلاب زن زندگى آزادى ثمره اى جز سرنگونى رژيم اسلامى نخواهد داشت. رژيم اسلامى با حجاب آمده است و با بى حجابى فروخواهد ريخت. اين پيام تعرض زنان به رژيم است. از سوى ديگر، رژيم اسلامى بصورت عملى وادار به پذيرش اين واقعيت شده است كه هر درجه فشار به زنان، جوابى جز تعرض متقابل نخواهد داشت و تمامى راه كارها را براى رژيم به يك گره كور تبديل كرده است.

انقلاب ايران اين حقيقت را در مقابل آشكار كرد، كه مسير پيروزى انقلاب با  گسترده شدن مطالبات عمومی مردم و بخصوص مطالبات زنان همراه است. منشور پيشرو  زنان اقدامى كاملا درست همگام در اين راستا بود و ميرود كه با اقبال عمومى همراه شود. زنان نه فقط “شرافت پیامبر” بلكه حكومت نايب محمد را خواهند دريد تا آزادی را به چنگ آورند. شكى در اين نيست.

 

سردبیر این شماره نشریه ژورنال: کیوان جاوید

*سایت ژورنال را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید. در انتشار یادداشتهای ژورنال بکوشید journalfarsi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *